Nuspalvinkime Lietuvą saulėgrąžų žiedais!🌻

Data:
2024-05-06
Tiksli vieta:
Visa Lietuva
Savivaldybė:
Vilniaus miesto savivaldybė
Organizatorius:
SDG ir „Mes Darom“
Organizatoriaus kontaktas:
komunikacija@mesdarom.lt

Apie iniciatyvą

Kviečiame įmones, mokymosi įstaigas, organizacijas ir bendruomenes registruotis į saulėgrąžų sodinimo iniciatyvas visoje Lietuvoje. 

 

SDG kviečia nuspalvinti Lietuvą saulėgrąžų žiedais!

Iki gegužės 6 d. registracijos formą užpildę organizacijos gaus maišelį saulėgrąžų sėklų. Dėl atsiėmimo būdo su užsiregistravusiais dalyviais susisieksime el. paštu arba telefonu.

Registracija: https://forms.gle/zdRmP5puq7xGAa3W9 

Nepamirškite savo inciatyvos užregistruoti https://mesdarom.lt/darom-kartu/ skiltyje „Registruok inciatyvą”.

 

Kodėl saulėgrąžos? 🌻

2023 m. „Blue Yellow“ organizacija padėkojo SDG įmonei už paramą Ukrainai, įteikdama  atkovotos Ukrainos žemės gabalėlį su saulėgrąžos sėkla. Šis apdovanojimas buvo įprasmintas pasodinant saulėgrąžas įmonės kieme. Kai saulėgrąžos išaugo ir pražydo, sulaukta daug gražių atsiliepimų, o pasigrožėti augalais atvyko net Kaune besimokantys Ukrainos vaikai. 

Todėl nuo balandžio 15 d. SDG biuruose, dvylikoje Lietuvos miestų, kartu su pirštinėmis ir maišais šiukšlėms rinkti, bus dalinamos saulėgrąžų sėklos visiems iniciatyvų kūrėjams. Taip pat kviečiame visus norinčius registruotis ir dalyvauti saulėgrąžų sodinimo akcijoje. Lietuva gali ne tik švarinti savo aplinką, bet ir gražinti ją saulėgrąžų žiedais!

 

Kaip auginti saulėgrąžas? 🌻

Patarimus rasite čia: SAULĖGRĄŽŲ AUGINIMAS

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.