Klaipėdos Pamario tvarkymo akcija „Už švarią Baltiją!“

Data:
2023-04-15
Tiksli vieta:
Vieta Klaipėdoje nuo Kairių gatvės pabaigos ties mariomis
Savivaldybė:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Organizatorius:
Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas
Organizatoriaus kontaktas:
senamiesciorac@gmail.com

Apie iniciatyvą

Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubas kvietė visus jūrą mylinčius žmones į pavasarinį Baltijos jūros tvarkymą „Už švarią Baltiją“!

Iniciatyva vyko keliose šalyse – balandžio 15 d. pradedant Latvija ir Lietuva, o kitos aplink Baltijos jūrą esančios šalys balandžio mėnesį taip pat prisijungs prie šio projekto. Kiekvienoje šalyje vietiniai jaunimo klubai kvies bendruomenių narius sutvarkyti savo mėgstamą Baltijos jūros paplūdimį.

Klaipėdoje tvarkėme 1,5 km. ilgio pamario ruožą nuo Kairių gatvės pabaigos ties mariomis.

Šis renginys šiemet įgavo naują formatą ir tapo atviru Rotary renginiu, kurio metu aptvarkėme pamarį, bendravome ir tuo pačiu supažindinome renginio svečius su Klaipėdos Rotary klubų vykdomomis veiklomis bei leidome prisidėti prie vienos iš jų.

Siunčiame didelę padėką renginio rėmėjams: Max Coffee (Renata Statkevičienė, RK Aditė) už paramą saldėsiais ir UAB Augma (Sigita Pipirienė, Klaipėdos Senamiesčio RK) už paramą vaisiais.

Taip pat dėkojame aktyviai dalyvavusiems rotariečiams iš šių klubų: Klaipėdos Senamiesčio RK, RK Concordia 1826, RK Aditė, RK Karalienė Luizė bei interactiečiams iš klubo „Į Žvaigždes”.

Ačiū visiems prisidėjusiems!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.