Ekspedicijos aplink Baltijos jūrą pradžia. 3 diena – KONCERTAS

Data:
2024-03-10
Tiksli vieta:
HOFAS
Savivaldybė:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Organizatorius:
Save The Baltic Sea

Apie iniciatyvą

Ekspedicijos „Save the Baltic Sea“ komanda, dieną prieš išeinant į 9 mėnesių trukmės, 6000 km. iššūkį vardan Baltijos jūros išsaugojimo, kviečia paklausyti geros muzikos!
Renginys NEMOKAMAS. Sužinoti daugiau apie ekspediciją, bei prisidėti prie jos tikslų įgyvendinimo galite čia – https://savebaltic.eu/support/
Renginio programa:
15:00 -15:20 Ekspedicijos „Save the Baltic sea” pristatymas
15:20 – 17:00 Diskusija tema „Kodėl verta išsaugoti Baltijos jūrą?”
17:00 – 18:30 Koncertas (Mesijus ir Julius Vaicenavičius su grupe)
Atlikėjai:
MESIJUS – Ilgametis avangardinio repo ir elektroninės muzikos balsas, išskirtinė asmenybė Lietuvos muzikos scenoje. Siurrealūs tekstai, drąsus rimo taisyklių laužymas, sukuriami nauji žodžiai ir eklektiški muzikiniai eksperimentai – tai šio menininko skiriamieji ženklai. Atlikėjas jau ne kartą įrodęs savo meilę gamtai ir aplinkosaugos iniciatyvoms, šį kartą kvies saugoti Baltijos jūrą.
Julius Vaicenavičius – vienas džiaugsmingiausių Lietuvos pop’n’roll atlikėjų, kuris ne tik puikiai valdo publiką (bei dvidešimt įvairiausių instrumentų), bet ir atranda gilų ryšį su klausytojais besidalindamas itin asmeniniškomis, širdį veriančiomis meilės baladėmis. Nors kai kuriems Julius puikiai pažįstamas kaip grupės „Kūjeliai” lyderis, šį kartą jis atvyksta su savo nauja soline programa.
Renginio kalba: lietuvių
Tai ne vienintelis ekspedicijos pradžios renginys. Kviečiame dalyvauti mūsų renginiuose:
Kovo 8 d, Vilniaus rotušėje – https://fb.me/e/3vz49SRY2.
Kovo 9 dieną Klaipėdoje – https://fb.me/e/3nqkzpJ6o
Žygio pradžia kovo 11 d. iš Smiltynės į Juodkrantę. Eikime pirmą žygio dieną drauge! – https://fb.me/e/4crhWZ5gR
Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Klimato kaitos mažinimo advokacija žemės ūkyje”. Jis dalinai finansuojamas Klimato kaitos programos lėšomis, kurią administruoja Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra.
Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.