Diskusija Darom 2024

Data:
2024-04-18
Tiksli vieta:
Rokantiškių Piliakalnio pažintinis takas
Savivaldybė:
Vilniaus rajono savivaldybė
Organizatorius:
Diskusija

Apie iniciatyvą

Šį ketvirtadienį, Diskusijos komandą paliko Paupio biuro ribas ir susibūrė kartu dėl – „Darom” akcijos. Ši akcija – tai mūsų galimybė prisidėti kuriant švarų Vilnių. Šypsodamiesi ir ryžtingai nusiteikę išsirengėme tvarkyti Rokantiškių piliakalnio pažintinio tako ir šalia esančio tvenkinio.
Mūsų pastangos patraukė net ir saulėta popiete besimėgaujančio vietos gyventojo dėmesį, matydami, kaip mes su džiaugsmu ir ryžtu tvarkome apylinkes jis prisijungė prie mūsų. Tai buvo netikėta, bet išties džiugi akimirka! ! Jo dalyvavimas parodė, kaip svarbu yra bendruomenės įsitraukimas ir kaip maži žingsneliai gali turėti teigiamos įtakos mūsų miestui.

Kartu surinkome apie 25 pilnus maišus įvairių atliekų, įskaitant stiklą, plastiką, aliuminį ir kitas šiukšles. Deja, nors ir dirbome su didžiuliu entuziazmu ir ryžtu, ne viskam buvome pasiruoše, likusių darbų vietą, aprašymą, bei reikalingą įrangą, mes aprašėme Tvarkytinų Vietų Žemėlapyje.

Užbaigdami šią dieną, žvelgiame į tai, ką sugebėjome pasiekti kartu.  Surinkome dešimtis maišų šiukšlių, išvalėme Rokantiškių piliakalnio pažintinį taką ir dalį tvenkinio aplinkos, be to, nurodėme likusias tvarkytinas vietas, kurios dar reikalauja dėmesio.

„Diskusijos“ komanda, ir toliau dės pastangas kuriant švarų Vilnių. Kviečiame ir skatiname prie šios akcijos prisijungti kitus, nes tik darbuodamiesi kartu pasieksime realių pokyčių. Žengiame į priekį viltingai įsitikinę, kad mūsų miestas taps dar gražesnė ir žalesnė gyvenimo vieta visiems. Mes darom!

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.