„Coherent Solutions“ pavasarinis šiukšlių naikinimas

Data:
2023-05-13
Tiksli vieta:
Salotės ežero apylinkės
Savivaldybė:
Vilniaus miesto savivaldybė
Organizatorius:
Coherent Solutions

Apie iniciatyvą

Gegužės pradžioje „Coherent Solutions“ komanda inicijavo Salotės ežero tvarkymo akciją „Spring Trash Annihilation by Coherent Solutions“. Vilniečių ir ypatingai Pilaitės mikrorajono gyventojų mėgstama laisvalaikio leidimo vieta skendėjo šiukšlėse – pagrindinis paplūdimys yra nuolat prižiūrimas ir tvarkomas, tačiau aplinkiniai miškeliai užteršti plastiko ir stiklo atliekomis, juose mėtėsi palikti nebenaudojami daiktai ir šiukšlės.

Nusprendėme imtis pokyčių – platformoje „MES DAROM“ paskelbėme žinutę apie akciją ir pakvietėme prie jos prisijungti visus norinčius. Prie mūsų iniciatyvos nusprendė prisidėti įmonės „Pineca Group“ kolektyvas, tad žinojome, jog su tokia gausia komanda planas sutvarkyti ežero apylinkes tikrai bus įgyvendintas.

Gegužės 13-osios rytą prie Salotės ežero susirinko gausi, darbo imtis rimtai nusiteikusių tvarkytojų komanda. Jėgas bendram tikslui suvienijusios „Coherent Solutions“ ir „Pineca Group“ komandos surinko didelį kiekį plastiko ir stiklo atliekų, miške aptiktą sofą, po remonto likusių plytelių likučius, padangas ir kitas šiukšles. Visos šiukšlės buvo pristatytos į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles saugiam utilizavimui.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.