World Cleanup day

Pasaulinė tvarkymosi diena (angl. World Cleanup Day) – vienas didžiausių pilietinių judėjimų, vienijantis 180 pasaulio šalių. 2020 m. rugsėjį ji pritraukė 11 milijonų žmonių iš 164 šalių. Svarbiausia akcijos vertybė – pozityvus bendradarbiavimas tarp skirtingų bendruomenių nuo piliečių iki verslo ir valdžios institucijų.

2021 m. „DAROM” PLANUOSE – TV PROJEKTAS

Į 2021 m. „Darom“ žengė su naujais planais. Rudenį planuojama labdaros akcija ir koncertas – tai galimybė vienu metu kalbėti apie visas penkias organizacijos vertybes: bendradarbiavimą, pozityvumą, lyderystę, technologijas ir pramogas. Žinomi Lietuvos atlikėjai ir visuomenės veikėjai kvies prisijungti prie aplinkos švarinimo idėjos. Tiesioginės transliacijos metu žmonės galės prisidėti prie vienos iš tvariausių organizacijų Lietuvoje ir bendromis pastangomis mažinti atliekų paliekamą pėdsaką aplinkai.

RUDENS ŠVARINIMOSI AKCIJA

Pasaulinė valymo diena yra daug platesnio proceso pradžia. Tai galimybė mums ir visai Lietuvai tapti pasaulinio pilietinio judėjimo dalimi. Tai manifestas skelbiantis, kad siekiame švarios ir sveikos aplinkos. Mūsų tikslas kurti ir įtvirtinti bendruomenės jausmą, susijusį su viena esminių šiandienos problemų.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.