Tvarumo keliu einanti DEXTERA vienija jėgas su organizacija „Mes Darom“

Lietuviško kapitalo įmonė tapo pirmosios Lietuvoje darnumo inciatyvų platformos „Darom kartu su DEXTERA“ ir vienintelio šalyje aplinkosauginio festivalio „Darom prie jūros su DEXTERA“ generaline rėmėja.

„Esame ta karta, kuriai gamtos tausojimas yra natūrali gyvenimo filosofija. Būdami rinkos lyderiais jaučiame didelę atsakomybę, kad mūsų sprendimai būtų orientuoti ne tik į estetiką, kokybę ir ekonomiškumą, bet ir ekologiją. Mūsų įmonėje dirba 200 žmonių, todėl remdami „Mes Darom“ projektus drauge skatiname ir vidinę tvarumo kultūrą, suteikiame galimybę kiekvienam mūsų darbuotojui prisidėti prie švaresnio pasaulio. Tokios socialinės iniciatyvos išgrynina vertybes, vienija žmones ir sutelkia dėmesį į prasmingesnius gyvenimo džiaugsmus“, – dalinasi DEXTERA marketingo direktorė Kristina Liesė.

Žaliuzių ir roletų rinkos lyderė, įgyvendindama savo tvarumo tikslus, šį pavasarį pradėjo bendradarbiavimą su seniausia ir žinomiausia aplinkosaugos iniciatyvų organizacija „Mes Darom“, kuri plečia savo veiklą ir vis įvairesniais formatais buria piliečius darniems pokyčiams.

„Mes Darom“ kovo 20 d. startavo su nauja platforma – „Darom kartu su DEXTERA“, kurioje visus metus bus publikuojamos aplinkosaugos iniciatyvos ir jau įvykusių projektų istorijos.

„Gyventojus kviečiame platformoje atrasti galimybių prisidėti prie aplinkosaugos iniciatyvų, o organizacijas, inicijuojančias pilietines akcijas ir kitus tvarumo projektus, kviečiame registruoti savo iniciatyvas ir tokiu būdu į jas pritraukti dalyvių“, – pabrėžia „Mes Darom“ direktorė Emilija Biterytė.

Anot E. Biterytės, artėjančią vasarą įvyks ir jau trečius metus organizuojamas festivalis „Darom prie jūros su DEXTERA“, kurio metu apjungiama aplinkosauga, edukacija ir kultūra. Renginio dalyviai tvirtina pajūrio kopas, taip apsaugodami jas nuo išpustymo, dalyvauja įtraukiančiose edukacinėse pramogose, koncertuose ir kino seansuose atvirame ore.

„Mes Darom“ vykdomi ilgamečiai projektai ir planuojamos naujos iniciatyvos puikiai atitiko įmonės DEXTERA požiūrį į aplinkosauginius bei socialinius tikslus.

„Iš pagarbos gamtai ir aplinkai, kurioje dirbame, įrengėme ir 99 kW saulės elektrinę, kurią sudaro 250 modulių. DEXTERA tinklapyje yra įskiepis, leidžiantis realiu laiku stebėti, kaip mes tiesiogiai prisidedame prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo bei medžių išsaugojimo – šiuo metu jau turime 1285 išsaugotus medžius. Tikimės, kad ir kitos įmonės paseks mūsų pavyzdžiu bei rinksis naudoti žaliąją energiją savo veikloje“, – teigia K.Liesė.

Be to, puoselėdama tvarumą įmonė savo klientams jau ne vienerius metus siūlo rinktis ekologiškus roletus, pagamintus iš 100 proc. perdirbto plastiko, skandinaviško stiliaus žaliuzes, pagamintas iš perdirbamo aliuminio. Kompanija pirmoji ir vienintelė Lietuvoje gamina terasines markizes su orą valančiais audiniais, kurie turi savaiminio išsivalymo ir pelėsių sumažinimo efektą, todėl sutaupo vandens, cheminių priemonių ir energijos resursus.

DEXTERA savo veiklą pradėjo 1996 metais ir per 27-erius metus pagamino daugiau nei 3 mln. žaliuzių ir roletų bei tapo patikimu, žinomu prekės ženklu.

Daugiau informacijos apie „Mes Darom“ ir DEXTERA organizuojamas iniciatyvas, kviečiančias visuomenę burtis pokyčiams – internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.