Tapk ambasadoriumi

Ambasadoriai tai – visuomenės nariai, kuriems artimos „Darom“ idėjos ir jie pasiryžę jomis dalintis su plačiąja visuomene.

„Darom“ kviečia skirti laiko, energijos bei talento neatlygintinai dalinantis su visuomene tvaraus gyvenimo būdo pavyzdžiais ir skleisti akcijos idėją prisidedant prie švaresnės ateities.

DAROM-Tapk-ambasadoriumi

 

PARSISIŲSTI

 

Nori tapti ambasadoriumi? Rašyk mums labas@mesdarom.lt

„Mes Darom” – tai asmeninis priminimas kiekvienam iš mūsų: apie supančią aplinką, jos trapumą bei būtinybę ja rūpintis. Neringos vizitinė kortelė – tai išskirtinis gamtos grožis, kurio išsaugojimas ir yra pagrindinė Neringos bendruomenės užduotis, o Darom akcija – puiki šios užduoties išraiška.

Matas Lasauskas, „Mes Darom“ ambasadorius Neringoje

Darom – tai kasmetinė visuotinė Lietuvių akcija, suvienijanti visus bendram tikslui – „išsikuopti” tai, kas prasprūdo pro dalies žmonių negebėjimą tausoti Lietuvos gamtą. Yra veikėjų, kuriems dar nesvarbu gyventi ekologiškai, ieškoti tvarių sprendimų, bet daugeliui susitvarkyti savo aplinką jau yra natūralus dalykas, o kartu tvarkytis ir lengviau, ir smagiau, tai atsakingos bendruomenės ritualas, kad gamta liktų švari ir skambėtų šviesiomis melodijomis…

Visi geriausi dalykai pasaulyje nieko nekainuoja. Savanoris, tai žmogus, kuris be atlygio duoda daugiau nei paima, aplinkos tvarkymosi kontekste, tai laimingas žmogus, kuriantis tikrąją išliekamąją vertę. Laikau save planetos savanoriu ir manau, kad tik mes patys galime keisti realybę aplink save. Nors tvarkytis reiktų kiekvieną dieną, svarbu ir išmokti sumažinti individualią taršą, kelti bendrą sąmoningumą, o „Mes Darom” atkreipia žmogaus dėmesį ir sutelkia bendruomenes siekti kuo labiau išlaikyti natūralias gamtos spalvas, mes visi tik savanoriaujame šioje planetoje.

MES DAROM amabadorius Tautvydas Augustinas (Baltasis kiras)

Scroll
Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.