Savanoriauk

Susivieniję savanoriai yra raktas, kuris gali užtikrinti jog krantotvarkos darbai vyktų operatyviai, o „pažabotas“ kopų plotas kasmet būtų vis didesnis. Ieškome savanorių, kurie prisidės ne tik prie sklandaus tvarkymo proceso, bet ir visos programos įgyvendinimo rugpjūčio 26-28 d. (prieš renginį ir jo metu). 

Ką veiksi?

– Techninis pasiruošimas renginiui (fizinė pagalba montažui/demontažui, erdvių tvarkymui, bendros teritorijos priežiūra, pagalba rengiantis laužų ceremonijai);
– Pasiruošimas/pagalba programos metu (dalyvių pasitikimas, srautų paskirstymas palapinių miestelio bei parkingo zonose, bendravimas su dalyviais kviečiant išbandyti edukacinę programą ir pramogas);

Kodėl savanoriauti?

– Naujos pažintys. „Mes darom“ komanda – bendraminčiai, kurie ne tik prisideda prie akcijos įgyvendinimo, bet ir dalijasi idėjomis apie žalesnį, švaresnį rytojų. Tai ir asmeninė motyvacija pradėti gyventi tvariau.
– Prasmingai praleistas laikas. Savanoriai – „Mes Darom“ iniciatyvoms prideda jėgos ir įkvepia aplinkinius. Prasmingi darbai ir tavo įgūdžiai čia auga daug greičiau. Esant poreikiui išduodame pažymą, patvirtinančią savanoriškos veiklos atlikimą.
– Rūpinamės savo savanoriais. Renginio metu pasirūpinsime maitinimu, reikiamomis priemonėmis ir papuošim specialiais renginio marškinėliais.

Savanorių nuo 18 m. anketų laukiame iki rugpjūčio 19 dienos 12.00 val. Atrinkti savanoriai bus informuoti iki rugpjūčio 20 dienos, 12.00 val. 

 

Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.