Šviesti

Edukacija ir sąmoningumo skatinimas – vienas „Mes Darom“ tikslų, tad jau ne pirmus metus iniciatyvoje „Darom prie jūros“ aplinkosaugą apjungiame su kultūra. Siekiame, kad žinutė apie svarbius pajūrio kranto tvarkymo darbus inspiruotų ne tik tuos, kuriems jau rūpi, bet ir tuos, kurie apie tai dar neteko girdėti. 

Burti

Kviečiame skirtingų pažiūrų, kultūrų ir patirčių žmones diskusijai apie tai, kas svarbu – mūsų visų aplinką. Bendrumo jausmas per prasmingą veiklą sukuria ir bendrus potyrius. Kviečiame prisidėti prie krantų saugojimo darbų pinant žabų tvoreles ir švarinant paplūdimį. Pajūrio tvarkymo darbai tarsi tradicinės pavasario tvarkymosi akcijos tąsa – abu reikalauja daug rankų ir greito proceso.

Kurti 

Skatiname bendradarbiavimą tarp specialistų, verslo, vietos bendruomenių ir visuomenės.  Taip iniciatyvoje gimsta sinergija tarp aplinkosaugos, edukacijos bei kultūros. „Darom prie jūros“ pajusite ryšį su gamta tiesiogiai prie jos prisiliečiant tvarkymosi darbuose ar specialiai sudarytoje programoje. Dalyvių programoje laukia pojūčių takas, viso Pabaltijo bendrystę skatinanti laužų tradicija, diskusijos, dirbtuvės ir gyvos muzikos koncertai.

Atkurti

Vasarojimas prie jūros neapsiriboja akiniais nuo saulės ar kremais nuo įdegio. Pajūris – tai kopos, bangos, o kartu ir po mūsų paliekamos šiukšlės, kurios slepiasi ne tik smėlyje, bet ir po bangomis. Kviesime ne tik apsitvarkyti po vasaros sezono, bet ir prisidėti prie kraštovaizdžio išsaugojimo. Vienas seniausių ir efektyviausių būdų prisidėti – kopų sutvirtinimas tvorelėmis.

Partneriai

Pagrindinis informacinis partneris

 

Informacinis partneris

 

Iniciatoriai
Svetainėje naudojami slapukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi tinklalapiu.