Prie „Darom“ jungėsi ir valdžios atstovai

Ketvirtadienį(balandžio 20d.) Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą akcijai „Darom“ ir drauge su įvairių sutrikimų turinčiais žmonėmis psichosocialinės reabilitacijos centro „Rastis“ parke sodino žydinčius augalus.

Šeštadienį Vilniaus miesto meras R. Šimašius aplinką švarino Vilniaus apylinkėse esančią teritoriją netoli savo sodybos.

Premjeras Saulius Skvernelis tvarkėsi Smiglių kaime, Zujūnų seniūnijoje. Jis teigė, kad šiose apylinkėse tikrai yra ką tvarkyti ir pastebėjo, kad šiais metais matyti kur kas mažiau plastiko ir stiklo butelių.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kartu su žmona ir anūkais taip pat dalyvavo jubiliejinėje 10-ojoje akcijoje DAROM. Kartu su Ringaudų bendruomene, kaip ir kasmet, tvarkė gyvenvietės aplinką. "Ši akcija skatina ne tik tvarkyti aplinką - darbas drauge skatina bendrystės jausmą, kuris augina bendruomenes, vienija asmenis, šeimas, valstybines institucijas, verslą, iniciatyvas ir kitus judėjimus. Raginu visus aktyviai dalyvauti akcijoje ir puoselėti mūsų visų aplinką ne tik šią dieną, bet ir kasdien", - sakė parlamento vadovas.