DAROM 1000 projektų

REGISTRUOTI PROJEKTĄ     |     PRISIJUNKITE PRIE PROJEKTŲ


Kas, jeigu giliai viduje slėpti troškimai galėtų išsipildyti? Būtų šaunu, tiesa? Dabar tai tikra! Kaip jau tikriausiai girdėjote, šie metai akcijai DAROM bus ypatingi, kadangi tai jubiliejiniai, 10 - ieji metai, per kuriuos nuveikta iš ties daug. Šia puikia proga DAROM organizacija paruošė dovaną visiems Lietuvos piliečiams – balandžio 22 d. vyks ne tik kasmetinė švarinimosi akcija, bet ir startuos 1000 projektų idėjos realizavimas, siekiant pagerbti 100 nepriklausomos Lietuvos metų.

Jau dabar visi norintys puslapyje mesdarom.lt gali registruoti savo projektą, kurį norėtų realizuoti, tačiau neturi tam reikiamos paramos, išteklių ar t. Projektų vadovai, kurie rūpinsis realizavimo eiga jau gali registruoti savo projektus mūsų duomenų bazėje (https://goo.gl/forms/Yg4t9BvE5YcX2q1J2). Kiekvienam projektui taip pat bus paskirtas ir Darom koordinatorius.

Kokius projektus galima siūlyti? Įvairiausius! Sritys gali apimti ne tik aplinkosaugą, bet ir kultūrą, sportą, socialinę veiklą, pilietiškumą. Keli projektų pavyzdžiai: pastatyti spektaklį, filmą ar skulptūrą, suorganizuoti linksmųjų estafečių varžybas šeimoms, įrengti paplūdimio tinklinio aikštelę, nudažyti suoliukus, sutvarkyti miestelio parką ir t.t. Svarbiausia, kad projektas būtų su gera intencija – palikti teigiamą pėdsaką Lietuvos ir jos gyventojų istorijoje! Tad kviečiame nedelsti ir nedvejojant užregistruoti savo projektą!

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016