Atkurkime pajūrį!

Pajūryje DAROM organizacija bendradarbiaudama su visomis pajūrio savivaldybėmis startavo su iniciatyva „Atkurkime pajūrį".

Narsioji širdis

 

Projekto idėja

Ukrainos įvykiai parodė, kad visuomenė yra visiškai nepasirengusi karo veiksmams ir stokoja pirmosios pagalbos įgūdžių. Siekiama visuomenę skatinti išmokyti teikti pirmąją pagalbą bei pasirengti nenumatytoms situacijoms.

Nacionalinis Darom forumas

images/projektai/nac-darom-forumas.jpg

 

Nacionalinis DAROM forumas, tai naujas etapas DAROM organizacijos istorijoje. Renginio metu buvo apžvelgta septynerių metų veikla bei rezultatai. Buvo pristatomos vykdomos bei būsimos veiklos, bei pristatyta VIZIJA, kuri neapsiriboja vien tik aplinkosauga. Renginyje dalyvavo svečiai iš Estijos, Indijos ir JAV.

Žalieji mokymai

images/projektai/zalieji-mokymai.jpg

Interaktyvūs aplinkosauginiai mokymai:

- Rūšiavimo nauda visuomenei

- Vanduo. Oras. Žemė

- Atsakingas vartojimas

DAROM patruliai

images/projektai/patruliai.jpg

Tai organizacijos savanoriai, kurie rūpinasi savo šalies gerove ir juos supančia aplinka! Drausmina žmones, jeigu jie nepaiso aplinkos apsaugos įstatymų.

Mes už švarią jūrą!

images/projektai/mes-uz-svaria-jura.jpg

 

Startuojame su nauja iniciatyva „Mes už švarią jūrą!" ir raginame visuomenę tausoti didžiausią mūsų vandens telkinį – Baltijos jūrą. Po intensyvaus kurortinio sezono, kartu su partneriais valysime jūros dugną ir taip gyventojus skatinsime elgtis atsakingiau.

Išsaugokime Neringą

images/projektai/issaugokime-neringa.jpg

VšĮ „Mes Darom“ nelieka nuošaly dėl 2014 m. pavasarį kilusio gaisro Kuršių nerijoje ir bendradarbiaudama kartu su Neringos savivaldybe inicijuoja akciją „Išsaugokime Neringą“.

2014 metų balandžio 25 dieną Kuršių nerijoje Smiltynėje kilo gaisras, per kurį išdegė apie 130 hektarų miško. Suskaičiuota, kad jis padarė 46 mln. litų nuostolį.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016