Žalieji mokymai

Interaktyvūs aplinkosauginiai mokymai:

- Rūšiavimo nauda visuomenei

- Vanduo. Oras. Žemė

- Atsakingas vartojimas

Narsioji širdis

Projekto idėja

Ukrainos įvykiai parodė, kad visuomenė yra visiškai nepasirengusi karo veiksmams ir stokoja pirmosios pagalbos įgūdžių. Siekiama visuomenę skatinti išmokyti teikti pirmąją pagalbą bei pasirengti nenumatytoms situacijoms.

Išsaugokime Neringą

VšĮ „Mes Darom“ nelieka nuošaly dėl 2014 m. pavasarį kilusio gaisro Kuršių nerijoje ir bendradarbiaudama kartu su Neringos savivaldybe inicijuoja akciją „Išsaugokime Neringą“.

2014 metų balandžio 25 dieną Kuršių nerijoje Smiltynėje kilo gaisras, per kurį išdegė apie 130 hektarų miško. Suskaičiuota, kad jis padarė 46 mln. litų nuostolį.

Atkurkime pajūrį

Pajūryje DAROM organizacija bendradarbiaudama su visomis pajūrio savivaldybėmis startavo su iniciatyva „Atkurkime pajūrį".

„Mūsų organizacija su visomis Lietuvos savivaldybėmis sutaria puikiai, nes kiekvienais metais tenka organizuoti akciją „Darom". Jei kalbėti apie šią mūsų iniciatyvą, tai labai džiaugiuosi pajūrio savivaldybių bendradarbiavimu ir jėgų apjungimu įgyvendinant bendrą tikslą, dėl pajūrio atstatymo.

Nacionalinis Darom forumas

Nacionalinis DAROM forumas, tai naujas etapas DAROM organizacijos istorijoje. Renginio metu buvo apžvelgta septynerių metų veikla bei rezultatai. Buvo pristatomos vykdomos bei būsimos veiklos, bei pristatyta VIZIJA, kuri neapsiriboja vien tik aplinkosauga. Renginyje dalyvavo svečiai iš Estijos, Indijos ir JAV.

Darom patrulis

Tai organizacijos savanoriai, kurie rūpinasi savo šalies gerove ir juos supančia aplinka! Drausmina žmones, jeigu jie nepaiso aplinkos apsaugos įstatymų.

Nori tapti DAROM patruliu?

Registruokis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mes švarią jūrą!

Startuojame su nauja iniciatyva „Mes už švarią jūrą!" ir raginame visuomenę tausoti didžiausią mūsų vandens telkinį – Baltijos jūrą. Po intensyvaus kurortinio sezono, kartu su partneriais valysime jūros dugną ir taip gyventojus skatinsime elgtis atsakingiau.