„Darom” arba „Let's do it World“ – tarptautinė organizacija, kuri vienija 113 pasaulio valstybių. Šiai dienai, Lietuva yra sukaupusi didžiausią patirtį visame pasaulyje organizuojant masines aplinkos tvarkymo talkas.

Idėjos autoriai – estai, tačiau Lietuva buvo, viena iš pirmųjų šalių, kuri prisijungė prie šio judėjimo. DAROM akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.

Per dešimtmetį drauge dirbdami pasiekėmė šiuos rezultatus:

  • Akcija „Darom" Lietuvoje pirmą kartą startavo 2008 m. pavasarį. Pirmąja ambicinga akcija siekėme ne tik padaryti Lietuvą švaresnę, bet ir pasiekti Gineso rekordą, konkuruojant su akcijos pradininkais – estais – kas surinks daugiau atliekų. Nors rekordas ir nebuvo pasiektas – pirmoji „Darom" akcija sužadino pilietinę visuomenės atsakomybę bei „išlaisvino" Lietuvą nuo daugiau nei 500 tonų atliekų.
  • 2009 metais savo masiškumu akcija pranoko mūsų pačių lūkesčius – į ją susirinko apie 45 tūkst. savanorių. Visi dalyvavusieji pademonstravo neabejingumą aplinkai, kurioje gyvena.
  • 2010 metais buvo įregistruota per tūkstanį tvarkymosi taškų, kuriuose akcijos dieną tvarkėsi net 100 tūkst. savanorių ir buvo surinkta 12 tūkst. tonų atliekų. Sėkmingą akciją vainikavo įspūdingas koncertas, kuriame per 100 garsiausių Lietuvos atlikėjų ant scenos išreiškė padėką mūsų akcijos dalyviams.
  • 2011 metais, ketvirtaisiais akcijos gyvavimo metais dalyviai buvo pakviesti ne tik rinkti atliekas, bet ir jas rūšiuoti. Akcijos šūkis – „Kuo mažiau atliekų į sąvartynus!" Akcija vyko 3,5 tūkst. vietų visoje Lietuvoje ir sulaukė net 150 tūkst. savanorių, kurie surinko apie 5 tūkst. tonų atliekų.
  • 2012 metų - jubiliejinėje akcijoje susirinko rekordinis skaičius dalyvių – 210 tūkst. Nors dalyvių skaičius buvo rekordinis, tačiau buvo pastebėta šiukšlių surinkimo mažėjimo tendencija – surinkta 1,5 tūkst. tonų atliekų. Be to, tais pačiais metais, akcija pirmą kartą suorganizuota šimte pasaulio valstybių, todėl įgavo globalaus judėjimo vardą – „Let's Do It World" .
  • 2013 metais, pirmą kartą akcija dėl ilgos žiemos įvyko ne balandžio, o gegužės mėnesį. Akcijoje dalyvavo 150 tūkst. dalyvių, buvo surinkta per 2 tūkst. tonų atliekų. Akcijos tikslas buvo padėti išvalyti ne tik miestus, bet ir miškus.
  • 2014 metais, startavome su nauja idėja ir tikslas buvo ne tik apsitvarkyti aplinką, bet ir suvaldyti piktavalius šiukšlintojus su „Darom” patrulių komanda. Akcijos metu dalyvavo apie 200 tūkst. dalyvių, ir surinkta buvo apie 2 tūkst. tonų atliekų.
  • 2015 metais išsikėlėme naują tikslą - išvalyti vandens telkinius. Juk maudytis švariame vandenyje – daug maloniau ir sveikiau. Akcijoje dalyvavo apie 250 000 dalyvių, surinkta apie 2 tūkst. t. atliekų ir išvalyta daugiau kaip 100 vandens telkinių visoje Lietuvoje. Taip pat, iškart po Darom akcijos, 2015 metais, surengėme Ąžuolyno bėgimą “Darom” taurei laimėti.
  • 2016 metais prioritetu pasirinkome oro taršos mažinimą. Šia proga Vilniuje pasodinome didžiulį Darom ąžuolą ir kvietėme visus į nacionalinį miškasodį. Akcijoje dalyvavo apie 260 tūkst. Dalyvių, tačiau surinktų atliekų kiekis buvo panašus kaip ir pastaraisiais metais - apie 2 tūkst. t. atliekų.
  • 2017 metus pradėjome su jau trečiuoju “Nacionaliniu Darom forumu”, kuris vyko ne tik LR Vyriausybėje, bet ir Seime.