Ekspertai

 

Danguole
 

Danguolė Butkienė

Padangų importuotojų organizacijos direktorė. Padangų atliekų tvarkymo srityje dirba nuo 2007 metų. Vieningos, skaidrios padangų atliekų tvarkymo sistemos sukūrimas Lietuvoje yra pagrindinis organizacijos tikslas. Ilgametė darbo patirtis ir sukauptos žinios šioje srityje, leidžia siekti geriausių rezultatų ir formuoti atsakingo verslo įvaizdį.

 Rimantas Serksnas

Rimantas Šerkšnas

Turi 20 metų sėkmingo vadovaujančio darbo patirtį. Turi sėkmingos praktinės patirties pirkimų (taip pat viešųjų) srityje. Yra įgyvendinęs ne vieną sėkmingą įmonių pertvarkų procesą ir prekės ženklo sisteminius įgyvendinimo etapus. Aktyviai dalyvauja aplinkosaugos projektuose, rašo straipsnius atliekų ir vandenvalos temomis, veda paskaitas aplinkosaugos tema.

Sigita Matulevičiūtė
 

Sigita Matulevičiūtė

Įmonės „Horeca sprendimai“, kuri užsiima maisto ir ne maisto atliekų perdirbimu, projektų vadovė, naujausios įdiegtos sistemos – važtaraščių elektroninėje erdvėje kuratorė. Sigita užsiima marketingu, bendradarbiauja su maisto ir veterinarijos tarnybomis, aplinkosauga, taip pat, domėdamasi kitų šalių naujovėmis bei praktika atliekų perdirbimo srityje, ieško būdų, kaip padaryti, jog sąvartynų nebeliktų, o atliekų perdirbimas taptų patrauklus visiems.

 RobertaA

Roberta Ažukaitė

Organizacijų vadybos ir valdymo srities ekspertė. Turi daug įvairiapusės patirties organizacijų taktiniame bei strateginiame lygmenyse. Geba suvaldyti procesus ir gauti teigiamą rezultatą, kai sistemoje dirba ir veikia daugybė įvairių sričių bei kompetencijų specialistai.

RobertaD
 

Roberta Deveikytė 

Darom aplinkosaugos skyriaus vadovė. Nuo 2005 m. dirba atiekų tvarkymo ir perdirbimo srityje kaip aplinkosaugos specialistė, įgijusi Aplinkos inžinerijos magistro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete ir Aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį - Mykolo Romerio universitete.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016