Darom komanda Kaune organizuoja Žemės dienos renginius

Sukurta: .

 

Žemės dienos proga Jums siūlome net tris renginius šį pavasarišką šeštadienį.

Nuo 13 val. „Paukščiai grįžta į namus 2015" @ Lietuvos Zoologijos sodas
Nuo 20 val. „Zoologijos sodo naktys" @ Lietuvos zoologijos sodas
Nuo 22 val. „alfa" šašlykų naktys @ Kauno Tvirtovės VII fortas

Tradicinė inkilų kėlimo akcija Žemės dienai paminėti „Paukščiai grįžta į namus V" (nuo 13 val.)

Tai jau šeštoji „Darom komanda Kaune" ir „alfa" renginiai organizuojama pavasarinė inkilų kėlimo akcija Kauno mieste. Visus ankstesnius metus mus džiugino didžiulis dalyvių skaičius – šeimos, moksleiviai, studentai ir įmonių kolektyvai bei visų jų atnešti ir pagaminti inkilėliai paukščiams. Inkilai buvo keliami Kauno Panemunės Šile, Botanikos sode bei Zoologijos sode. Mes tęsiame savo tradiciją bei gražius darbus ir kviečiame prisijungti ir Jus!

Šiemet akcija kiek vėliau, nuo 13 val. Lietuvos Zoologijos sode.
Registracija būtina, kad galėtume nemokamai įleisti į Lietuvos Zoologijos Sodas parką. Registruotis galite čia-->.

„Zoologijos sodo naktys" (nuo 20 val.)

Lietuvos zoologijos sodas savo duris lankytojams pirmą kartą atvers naktį – lankytojai kviečiami dalyvauti unikaliame renginyje – Naktis ZooSode. Renginio metu sode vyks trys programos, skirtos įvairioms žmonių grupėms – kviesime lankytojus pasirinkti pramogą naktiniame sode pagal savo ekstremalumo lygį.

Pasirink sau tinkamą ekstremalumo lygį!

1 lygis Gyvūnų pėdsakais:
Šeimos kviečiamos sekti gyvūnų pėdsakais ir dalyvauti naktinėje ekskursijoje ir edukacijoje apie plėšriuosius sodo gyvūnus. Drauge su gidu apeisime gyvūnus nestandartinėje ekskursijoje, seksime jų pėdsakais ir sužinosime šį tą naujo.

2 lygis Žvėriška naktis:
Jaunimas kviečiamas registruotis į safario pasivaikščiojimą zoologijos sode ir patirti žvėriškus pojūčius. Gali tekti ne tik sėlinti, tačiau ir prišliaužti prie gyvūnų, tik tam, kad išvysti juos nesutrikdytus. Taip pat mokysime pėdsekystės ir gyvūno atpažinimo, susekimo technikos naudojat realius pavyzdžius.

3 lygis Išlikimas zoosode:
Patys aktyviausi lankytojai kviečiami į Išlikimą zoosode. Šiai programai patariama gerai įvertinti savo jėgas – ar tikrai esate pasiruošę išlikimui naktiniame zoologijos sode? Ekstremalius įspūdžius garantuojanti programa.

Ir visos šios pramogos TIK už zoologijos sodo bilieto kainą! Kovo 21 dieną pradžia, 20:00 valandą vakaro.
Kaina suaugusiems – 3.40 , vaikams 2.30 euro.

Išankstinė registracija būtina – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. (Registracija baigta)

„alfa šašlykų naktys" (nuo 22 val.)

Renginys vyks ramioje Kauno miesto centre esančioje vietoje - Kauno Tvirtovės VII Forte. Plotas mūsų, vaišės Jūsų. Kviečiami visi dienos renginių dalyviai! Registruotis galite čia-->.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016