Pirmoji „Narsiosios širdies“ atvira pamoka jau įvyko Vilniuje. Kita stotelė - Klaipėda

Sukurta: .

Šių metų lapkričio 6 d., prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama", Vilniuje įvyko atvira pirmosios pagalbos pamoka vilniečiams ir miesto svečiams. Jos metu susirinkusieji galėjo sužinoti, kaip elgtis užspringus, bei įgyti praktinių gaivinimo įgūdžių.

„Narsioji širdis" – tai VšĮ „Mes Darom" kartu su partnere Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija vykdomas projektas, kurio pagrindinis tikslas - mokyti visuomenę, kaip įvykus nelaimei suteikti pirmąją pagalbą iki atvykstant Greitosios pagalbos medikams.

Pirmoji pamoka įvyko Vilniuje, po dviejų savaičių „Narsiosios širdies" projektas ketina aplankyti ir klaipėdiečius. Daugiau informacijos apie akciją ieškokite projekto partnerių tinklalapiuose www.mesdarom.lt , www.redcross.lt ir „Narsioji širdis" facebook paskyroje.

Projektą „Narsioji širdis" inicijuoja VšĮ „Mes Darom", projekto partneris Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Primename, kad iniciatyvos ambasadorėmis jau tapo: Rasa Tapinienė, Vaiva Budraitytė, Olga Malaškevičienė, Gintarė Gurevičiūtė, Eglė Daugėlaitė, Agnė Zuokienė, Aleksandra Metalnikova, Rasa Bagonienė, Vilija Blinkevičiūtė, Anna Bochan, Gerda Stiklickienė, Gintarė Jarošaitė, Daiva Tamošiūnaitė, bei projekto iniciatorė Roberta Ažukaitė.

Nuotraukos iš rengnio/foto galerija:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.741974925884610.1073741831.720021998079903&type=1&pnref=story

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016