Tapk DAROM patruliu

Sukurta: .

images/naujienu-foto/aktual-tapk-darom-patrul.jpg

Šių metų balandžio 26 d. startuoja nauja iniciatyva – "Darom patruliai". Tai išskirtiniai akcijos dalyviai – prižiūrėtojai – kurie stebės, ar neatsiranda piktavalių, siekiančių pasinaudoti gražia piliečių iniciatyva ir patenkinti savo interesus.

Piktavaliai asmenys, kurie balandžio 26 d. trukdys tinkamai įgyvendinti akciją, įskaitant, bet neapsiribojant, piktavališkai veš savo atliekas į jau išvalytas DAROM akcijos teritorijas ar kitaip pažeis atliekų tvarkymo reikalavimus, bus įspėti DAROM patrulių, o atsisakius nutraukti savo neteisėtą veiką ir sutvarkyti teritoriją, informacija apie atliktą pažeidimą bus perduota atitinkamoms teisėtvarkos institucijoms.
DAROM patruliai savo veiklą vykdys ne tik akcijos dieną, DAROM patruliai dar dvi savaitės po akcijos stebės aplinką ir pateiks informaciją centriniam DAROM biurui. DAROM patrulių užfiksuoti pažeidimai bus skelbiami internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt.

DAROM patruliu gali tapti: socialiai atsakingas ir mylintis gamtą asmuo nuo 18 metų, Kiekvienam, kuriam bus suteiktas DAROM patrulio vardas, bus įteikti specialiais ženklais pažymėti marškinėliai, bei ženkliukas, taip pat, specialiai apmokyti atlikti šias pareigas.

Nelikite abejingi ir norintys tapti DAROM patruliais, registruokitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. iki balanžio 22 d. 12 val.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016