Akcijos DAROM „epidemija“ apima visą Lietuvą!

Sukurta: .

images/naujienu-foto/darom-epidemija.jpg

Skubame pranešti džiugią naujieną: šiuo metu akcijoje DAROM sutinka dalyvauti visos 60 Lietuvos savivaldybių! Iš jų beje, jau yra tokių (Molėtų rajono, Lazdijų rajono, Radviliškio rajono, Panevėžio miesto ir Visagino), kuriose ši aplinkos švarinimo akcija jau įvyko, visos likusios prisijungia kaip ir numatyta – balandžio 26d. Tad šiais metais dalyvaujančių savivaldybių miestų ir miestelių skaičius maksimalus.


Ap­lin­kos mi­nis­te­ri­ja, Lie­tu­vos sa­vi­val­dy­bių aso­cia­ci­ja, Generalinė miš­kų urė­di­ja, Valstybinė sau­go­mų te­ri­to­ri­jų tar­ny­ba, Re­gio­ni­niai at­lie­kų tvar­ky­mo centrai susivienija vardan bendro tikslo – aplinkos švarinimo. Tam, kad būtų išvengta savivaliautojų bei piktavalių, kurie naudosis šios akcijos pagrindine idėja, akcijoje DAROM šiais metais atsirado naujovė – DAROM patruliai.
DAROM patrulis – tai asmuo, kuris stebės, ar neatsiranda piktavalių, siekiančių pasinaudoti gražia piliečių iniciatyva ir patenkinti savo interesus. DAROM patruliai savo veiklą vykdys ne tik akcijos dieną, DAROM patruliai dar dvi savaitės po akcijos stebės aplinką ir pateiks informaciją centriniam DAROM biurui. DAROM patrulių užfiksuoti pažeidimai bus skelbiami internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt. DAROM patrulių laukia apmokymai ir skiriamoji apranga – DAROM balti marškinėliai bei ženkliukas.
Kviečiame visus neabejingus gamtai bei norinčius padėti sąžiningai įgyvendinti DAROM akciją, registruokitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. iki balanžio 22 d. 12 val.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016