Nacionalinis DAROM Forumas 2017

Sukurta: .

Vasario 3 d. (penktadienį), LR Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje ir LR Seimo Kovo 11-osios Akto salėje vyks VšĮ “Mes Darom” organizuojamas trečiasis Nacionalinis Darom Forumas.

Šių metų forumo tikslas – įtvirtinti DAROM ir valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių partnerystę bei aktyviau bendradarbiauti ne tik įgyvendinant kasmetinę atliekų rinkimo akciją, bet ir 1000 socialinės, kultūrinės, visuomeninės, švietimo ar aplinkosaugos srities projektų.

Pirmąją renginio dalį LR Vyriausybėje susirinkusius dalyvius sveikins LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, o antrąją dalį LR Seime atidarys Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Forumo metu bus aptariama Lietuvos situacija aplinkosaugos srityje ir pristatomi VšĮ „Mes Darom“ nuveikti darbai, apdovanojami aktyviausi partneriai. Taip pat bus ne tik pristatomas jau tradicinis DAROM 2017 aplinkos tvarkymo planas, bet ir supažindinama su nauja Darom iniciatyva Lietuvai - 1000 projektų, kuriuos imtis įgyvendinti galės visi entuziastai. Diskusijomis bus siekiama įtvirtinti akcijos tikslus bei sukurti palankias sąlygas DAROM projektų įgyvendinimui. Akcija globali, todėl renginio dalyvius pasveikins ir tarptautinio tinklo ,,Let’s do it” (Darom) atstovė iš Estijos.

Į forumą susirinks atstovai iš nacionalinės ir regioninės valdžios: ministerijų, Seimo, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų. Dalyvaus atstovai iš mokyklų, universitetų, kolegijų, neformaliojo ugdymo įstaigų, bendruomenių, įvairių įmonių ir organizacijų. Forume planuojama sulaukti apie 500 dalyvių.

Oficialus renginio globėjas - LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016