H&M kviečia prisijungti prie Pasaulinės rūšiavimo savaitės!

Sukurta: .

Nuo 2013 metų klientai yra kviečiami į „H&M“ parduotuves atnešti bet kokio prekės ženklo ir būklės nebereikalingus bei nudėvėtus drabužius ir tekstilės gaminius. Tai padarydami jie padeda užtikrinti, kad mažiau drabužių atsidurs sąvartynuose, o mainais taip pat gauna „H&M“ nuolaidos kuponus. Nuo drabužių surinkimo iniciatyvos pradžios 2013-aisiais kompanija jau surinko daugiau nei 25 tūkst. tonų tekstilės, o prieš dvejus metus „H&M“ pristatė pirmuosius gaminius, pagamintus naudojant perdirbtą tekstilės pluoštą, taip žengdami svarbų žingsnį kuriant uždarą mados pramonės ratą.

Pasaulinė rūšiavimo savaitė - tai „H&M“ inicijuojama pasaulinė drabužių surinkimo akcija. Šiuo laikotarpiu bus siekiama surinkti 1000 tonų nebereikalingų ar nudėvėtų tekstilės gaminių, kurie bus perdirbti į naują tekstilę naujiems gaminiams. Taip siekiama, kad jokie drabužiai nekeliautų į sąvartynus, o taip pat išsaugoti natūralius išteklius. Perdirbant vos vienerius marškinėlius trumpomis rankovėmis, gali būti sutaupoma net 2100 litrų vandens – įsivaizduokite šio veiksmo poveikį, surinkus 1000 tonų drabužių Pasaulinės rūšiavimo savaitės metu!

„H&M“ parduotuvėse laukiama bet kokios tekstilės – porą pametusių kojinių, senų rankšluosčių, skylėtos suknelės – nei vienas gaminys nėra per daug suplėšytas, per senas ar per daug panaudotas, kad negalėtų būti prikeltas antram gyvenimui. Be to, už kiekvieną Pasaulinės rūšiavimo savaitės metu atneštą nereikalingos tekstilės maišelį „H&M“ suteiks net du 15% nuolaidos kuponus pasirinktai prekei, per dieną atnešamų maišelių kiekis - neribojamas.

Atneškite nebereikalingą tekstilę į bet kurią „H&M“ parduotuvę Lietuvoje. Prisijunkite prie tarptautinio mados judėjimo bei padėkite Žemei!

Daugiau informacijos apie Pasaulinę rūšiavimo savaitę galite rasti čia: http://www2.hm.com/en_eur/free-form-campaigns-s03/6pd-world-recycle-week-w4.html

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016