Puoškite namus ekologiškais gaminiais

Sukurta: .

Propaguoti ekologišką gyvenimo būdą mums svarbu ne tik vieną kartą per metus - Darom akcijos metu. Tai turi būti mūsų kasdienybė. Pradėkime gyventi ekologiškai savo namuose. Vienas iš sprendimų - Mes Darom partnerio UAB Veika siūlomi ekologiški tapetai Ecodeco. Susipažinkite su šiuo produktu artimiau.

Rūpintis aplinka, kurioje gyvename yra labai svarbu, technologijoms žengiant į priekį paprasti tapetai virsta ekologiškais. Naudojant inovatyviąją medžiagą galima gaminti ekologiškus tapetus.

Nauja ekologiška medžiaga

„EcodecoTM“ yra ekologiška medžiaga, iš kurios gaminami tapetai. Ji gali pasirodyti panaši į įprastus vinilinius tapetus, tačiau yra pagaminta iš ekologiško polimerų junginio, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.

Kodėl ekologinis aspektas yra svarbus?

Daugelis šiuolaikinių tapetų gaminami naudojant plastifikuotą PVC, kuris kenkia aplinkai ir žmonių sveikatai. „EcodecoTM“ technologija yra pirmas žingsnis alternatyvos PVC link.

Kodėl verta rinktis tapetus „EcodecoTM“?

Jų sudėtyje nėra PVC, plastifikatorių ir kenksmingų priedų. „Ecodeco™“ yra netoksiški tapetai, kurių sudedamosios medžiagos nepatenka į aplinką nei gamybos metu, nei užklijavus ant sienų. Pasenusius tapetus galima lengvai perdirbti.

Atitinka aukščiausius tapetams taikomus standartus

„EcodecoTM“ medžiaga buvo kruopščiai išbandyta atitinkamų institucijų ir išlaikė tapetų standartų bandymus, tokius kaip DIN EN 235 ir RAL-GZ 479, atsparumas ugniai DIN EN 13501-1, patekimas į namų aplinkos orą ir kvapas pagal EN ISO 16000, VDA 270 C1, AgBB / DIBt ir Class A+.

Sertifikavimas

Iš „EcodecoTM“ pagamintų tapetų ekologinis pėdsakas yra labai mažas. Jiems sertifikatą suteikė „Eco“ institutas, atliekantis kur kas išsamesnius bandymus, nei teisiškai reikalaujama. Šio instituto etiketę gauna tik nepavojingi ir ekologiški gaminiai.

Kaip atpažinti „EcodecoTM“

Tapetų iš „Ecodeco™“ medžiagos galinėje pusėje yra žalias atspaudas. Beveik visus šiuo metu rinkoje esančius aukštos kokybės tapetus galima pagaminti pagal „Ecodeco™“ technologiją.

Apie „Veika“
UAB „Veika“ sukūrė prekės ženklą „ECODECO“. Taip pat įmonė gamina dažus tapetų ir techninės tekstilės gamintojams bei ekosolventinius rašalus skaitmeniniam spausdinimui.

Vilniuje įsikūrusi įmonė buvo įsteigta 1991 m. ir gerokai išsiplėtė: buvo įkurtos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijos, įskaitant analitinę, produktų pritaikymo, bandomosios spaudos ir dizaino. Kvalifikuotų chemijos mokslo ir pramonės specialistų patirtis, žinios ir naujos idėjos bei moderni technika padeda per trumpiausią laiką pagaminti ir pristatyti sudėtingus, aukštos kokybės gaminius.

„Veika“ daug dėmesio skiria kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos sritims, griežtai tenkindama teisinius ir kitus privalomus reikalavimus. Įmonės veikla neatsiejama nuo dėmesio aplinkos taršos prevencijai.

Visi mūsų gaminiai dienos šviesą išvysta nepaliekant gamybos likučių ir neišmetant į aplinką jokių kenksmingų medžiagų. UAB „Veika“ įmonės vadybos kokybė buvo įvertinta tarptautiniu sertifikatu ISO 9001:2008 / LST EN ISO 9001:2008. Šis dokumentas liudija, kad įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema atitinka aukščiausius pasaulinius standartus ir įpareigoja įmonę teikti kokybiškas paslaugas klientams ir nuolat tobulėti.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016