DAROM AKCIJOS METU PATRULIUOS: A. Zuokas, L. Jonauskas ir G. Gurevičiūtė

Sukurta: .

Pernai metais startavusi iniciatyva DAROM Patruliai vėl gyva. Šiais metais idėją tęsia buvęs Vilniaus meras, politikas Artūras Zuokas, o prie jo prisijungia LR Aplinkos ministerijos viceministras, visiems žinomas kaip brokonierių gaudytojas Linas Jonauskas, bei televizjos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė.


Prieš akciją ir po akcijos bus atliekama stebėsena, reidai, kurių metu bus nustatoma, fiksuojama ar DAROM akcijos metu viskas vyksta tesingai. „Idėja gimė dėl to, kad DAROM organizatoriai ir visos institucijos su kuriomis bendradarbiaujame įgyvendinant akciją, susiduria su problema – su pyktybiškais šiukšlinimo atvejais akcijos metu, kai jau į išvalytas teritorijas yra vežamos ir išmetamos atliekos, o sutvarkytos teritorijos, dar nesibaigus akcijai tampa vėl naujais savartynais“ – teigia judėjimo DAROM vadovė Roberta Ažukaitė
„Mastymas savaime nekinta, kartais reikia radikalių veiksmų, tam tikrų naujų taisyklių pokyčiams užtikrinti“ – teigia vienas iš DAROM patrulių veidų Linas Jonauskas.


„Idėja iš esmės sveikintina, dar pernai prisijungiau ir iš esmės pastebėjau, kad savikontrolės jausmas pas žmones padidėjo, kai jie suvokė kad juos kažkas stebi. Manau reikia, gerbti vieniems kitų darbus ir piktybiškai nesielgti ypač tokių gražių iniciatyvų metu“ – teigia buvęs Vilniaus meras, DAROM Patrulių veteranas Artūras Zuokas.


Anot, Gintarės Gurevičiūtės „Kiekvienas privalome rodyti pavyzdį, o pradėti reikia nuo savęs. Gamta yra mūsų namai ir mums turėtų būti svarbu, kokioje aplinkoje gyvens mūsų ateities kartos, kokią gamtą mes jiems paliksime“.


Norintys prisijungti prie iniciatyvos DAROM Patruliai galite registruotis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti., Daugiau apie iniciatyvą skaitykite: http://www.mesdarom.lt/darom-2015/darom-patruliai.html


Primename, kad šių metų akcija DAROM vyks jau šį šeštadienį, balandžio 25 d. visoje Lietuvoje.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016