DAROM pasirašė memorandumą su politinėmis jaunimo organizacijomis!

Sukurta: .

Šių metų balandžio 16 d. Vilniuje, buvo pasirašytas susitarimas (memorandumas) tarp VšĮ „Mes Darom“ ir didžiausių politinių jaunimo organizacijų Lietuvoje t.y Jaunimo organizacija DARBAS, Jaunųjų konservatorių lyga, Lietuvos liberalus jaunimas, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga.

Susitarimo tikslas yra apjungti jėgas ir aktyviai bendradarbiauti aplinkosaugos, savanorystės ir pilietiškumo klausimais.

„Labai džiaugiuosi jaunimo iniciatyva formalizuoti santykius, taip atsiranda aiškumas ir galimybė auginti bendradarbiavimą, inicijuoti naujus projektus ar apjungus jėgas įgyvendinti daug didesnio masto jau esamas iniciatyvas. Viskas kas aplink vyksta ir yra politika, visi veiksmai yra įtakojami politinių įvykių ar asmenybių, nuo to atsiriboti neiįmanoma jeigu mums ištikrųjų rūpi Lietuvos gerovė“ – teigia organizacijos DAROM vadovė Roberta Ažukaitė.

Susitikimo metu organizacijos DAROM vadovė įteikė organizacijoms savanorystę DAROM organizacijoje atspindinčius pažymėjimus. Daugiau informacijos apie DAROM savanorio pažymėjimus: www.mesdarom.lt

Primename, kad šių metų akcija DAROM vyks balandžio 25 d visoje Lietuvoje.

FOT 5816

FOT 5822

FOT 5824

Nuotraukos: fotografas.co

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016