Aplinkosaugos ekspertai jungiasi prie DAROM

Sukurta: .

Labai džiaugiamės, kad vis daugiau ekspertų prisijungia prie Darom komandos ir padeda organizuoti akciją savo profesionaliomis konsultacijomis. Šįkart kviečiame susipažinti su dar dviem savo sričių ekspertais - Lina Budriene ir Rimantu Šerkšnu.

Lina Budrienė - tvarios veiklos ir atliekų tvarkymo ekspertė, lektorė, veikianti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse, Baltarusijoje, Azarbaidžane bei Kazachstane.

Rimantas Šerkšnas - turi 20 metų sėkmingo vadovaujančio darbo patirtį tokiose įmonėse kaip DNB Nord Bank, AB Swedbank, TEO LT, AB, Vilniaus miesto savivaldybės administracija, UAB Vilniaus vandenys, UAB VAATC. Yra naujoviškų ir inovatyvių sprendimų šalininkas, siekia kurti vertę, yra orientuotas į rezultatą. Turi sėkmingos praktinės patirties pirkimų (taip pat viešųjų), derybų valdymo, komandos formavimo naujų tikslų įgyvendinimui, komunalinio ūkio, neefektyvaus nekilnojamo/kilnojamo turto pertvarkos srityse. Dalyvavo naujo banko steigimo procesuose, kuris sėkmingai veikia rinkoje. Yra įgyvendinęs ne vieną sėkmingą įmonių pertvarkų procesą ir prekės ženklo sisteminius įgyvendinimo etapus. Atstovauja įmonių plėtros, efektyvumo ir organizacinio vystymo krypčių formavime, veiksmų planų sudaryme ir jų įgyvendinimo kontrolės procesuose. Aktyviai dalyvauja aplinkosaugos projektuose, rašo straipsnius atliekų ir vandenvalos temomis, veda paskaitas aplinkosaugos tema.

Eglutės įžiebimas Kaune 2015 Virtuvės baldai Eglutės įžiebimas Kaune 2016